close
متخصص ارتودنسی
فال

سایت تفریحی گیل نیوز

فال
امروز دوشنبه 26 آذر 1397

فال روز شنبه 18 اردیبهشت 95

فال روز شنبه 18 اردیبهشت 95

فال روز شنبه 18 اردیبهشت 95

- فال روزانه در روز 18 اردیبهشت 1395 برای متولدین فروردین ماه

نظر شما امروز عملی می‌شود. اما کار خود را به شیوه ی روزهای دیگر انجام ندهید. شاید بخواهید موثر تر از معمول باشید یا شاید اصلا ً کسل شده اید. انگیزه شما این است که  می‌توانید کاری متفاوت نسبت به دیروز یا فردا انجام دهید. شاید تنها چیزی که برای ایجاد نیرویی تازه در خود نیاز دارید این باشد که یک تکانی به زندگی‌تان بدهید.

دسته بندي: فال,

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

فال و طالع بینی جدید روزانه و ماه اسفند 94

دسته بندي: فال,

فال روز شنبه 19 دی 94

فال روز   شنبه 19 دی 94

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما سعی می‌كنید كه تنهایی و انزوا را انتخاب كنید، ولی دوستان و همكارانتان بهتان اجازه نمی‌دهند این كار را بكنید. آنها امروز بیش از اندازه دلسوز شده‌اند، كه از وقتی شما با آنها دوست شده‌اید دوست داشتید با شما اینگونه رفتار كنند. پس به جای اینكه با امتحان كردن تمام راهها خودتان را خسته كنید، روش مناسبی پیدا كنید تا بتوانید با كسانی كه رضایت شما را فراهم می‌آورند ارتباط برقرار كنید.

دسته بندي: فال,

طالع و فال روزانه یک شنبه 20 دی 94 - فال روزانه یکشنبه 20 دی 94

طالع و فال روزانه یک شنبه 20 دی 94 - فال روزانه یکشنبه 20 دی 94

فال روز متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین

 

رویای شما این است كه بتوانید موارد غیر قابل اجتناب را به تعویق بیندازید. اما در واقع این خیال جزئی از تصورات و رویاهای شماست. اگر می‌خواهید كه همیشه كار درست را انجام دهید مخصوصا زمانی در موارد بسیار مهمی مانند وضعیت اقتصادی و مالی،‌ سعی می‌كنید كه راحت ترین كار را انتخاب كنید. راه حل‌های موقتی به همان مقدار مشكل ساز است كه كنار كشیدن از موقعیت،‌ پس مبارز درونی تان را به كمك بگیرید و لحظه حال را اداره كنید چون این تنها فرصتی است كه شما دارید

دسته بندي: فال,

فال روز چهارشنبه 16 دی 1394 | فال روزانه چهارشنبه 16 دی 94

فال روز چهارشنبه 16 دی 1394 | فال روزانه چهارشنبه 16 دی 94

فروردین:


شجاعت یکی از بهترین ویژگی های شماست. با مخفی کردن ترس ها و ضعف هایتان آنرا تبدیل به دلاوری دروغین نکنید. امروز روز این است که با شفافیت اهداف روبه رو را ببینید و چالش هایتان را بشناسید. ممکن است که تصمیم هایتان توسط عوامل مختلفی مثل ترس، وابستگیف الکل و یا وسوسه های مختلف تحت تاثیر قرار بگیرد.

اردیبهشت:

ممکن است که امروز شفافیت روابط، که همیشه به دنبالش هستید برایتان غیرقابل دسترسی باشد. اگر همسرتان درمورد جدی بودن مشکلش صحبت کرد، به حرفش گوش کنید. بامظنون بودن یا حسادت و غیرت خود حقیقت را به ریشخند نگیرید. ممکن است بااین کار رابطه را خراب کنید و باعث شوید که احساساتش را در درونش حبس کند.

خرداد:

ممکن است که امروز احساس کنید که گویی توسط دیگران یا رخدادها کنترل می شوید. ممکن است که تبدیل به گروگان بیماری، اشتباهات گذشته یا یک رفتار نامناسب خود شوید. ممکن است که حیوان خانگیتان نیز دلیلی به شما بدهد که نگران شوید.

تیر:

اگر چه که ممکن است که با ظن سنتی خود انرا به گونه ای کاملا متفاوت تفسیر کنید، ولی امروز، روزی کاملا پربازده و مولد برای شما خواهد بود. باید سخت نگیرید، همه چیز همانطوری خواهد شد که می خواستید. حتی دشمن هایتان نیز ناخواسته به موفقیتتان کمک خواهند کرد.

مرداد:

توانای شما برای تحمل مسایل منفی نشان دهنده قدرت یک شیر است. چشمتان را روی مشکلات واقعی مربوط به خانواده، ازدواج یا محل اقامتتان نبندید. احتمال رخ دادن شکست ها و آسیب های خاص وجود دارد. سعی کنید که از فشارهای فیزیکی و احساسی و همچنین رسوایی دور بمانید.

شهریور:

ممکن است که امروز در چرخه اجتماعی خود کشف کنید که یک رابطه قوی با یک فرد نزدیک دارید. ممکن است که این فرد یک همکار سابق، همسر سابق و یا فامیل مسن تر باشد. این فرد می تواند آدم مطمینی برای حفط اسرارتان باشد، و مهم نیست که این اسرار چه باشند- عشق، مساله شخصی و یا هنری.

مهر:

امروز رک بودن برایتان مناسب نیست. اولین و مهمترین محل رعایت کردن آن هم مربوط می شود به امروز مالی و تبادل پولتان. اگر عمق نگر، دقیق و کمی مطنون باشید، هیچ چیز رفاه شما را تهدید نمی کند. از بندهای قراردادی استفاده کنید و تنها با مشتریان مشهور و خوب کار کنید.

آبان:

توانایی شما برای فرئرفتن در هرکاری که انجام می دهید مطمینا کیفیت کارتان را بهبود می بخشد. همزمان می تواند شک خانواده تان را بیشتر کرده و شکایتشان هم شاید بالا گرفته و تبدیل به یک نزاع باز شود. ممکن است انقدر درگیر کار شوید که متوجه هیچ چیز در اطرافتان نشوید.

آذر:

امروز می فهمید که چقدر از ترس های درونیتان آزاد شده اید. اگر حسادت عذابتان می دهد، و طمع یا رشک در حال خفه کردنتان است، احتمالا اسیر فردی یا چیزی شده اید. مکن است اگر حتی درمیان شجاعترین آذرماهی ها باشید، باز هم ممکن است که امروز ترس از شکست وجودتان را بگیرد.

دی:

امروز با خودتان روراست هستید و نمی توانید در برابر وسوسه توجه به آینده مقاومت کنید. اگر از آینده هنوز تصویر روشنی ندارید، سعی کنید از یک سیستم پیشگو استفاده کنید که خیلی با آن آشنا هستید.

بهمن:

امروز باید انرژیتان را در کنترل بگیرید. عطش جوشانتان برای فعالیت ممکن است که منجر به 180 درجه تاثیر برعکس و مخالف شود. هیچ جروبحثی را با آنهایی که باتجربه تر، داناتر و یا موثرتر هستند آغاز نکنید. اگر روابط را خیلی به خود نزدیک نگه دارید، یک دلیل واقعی برای سوءتفاهم و سوءظن ممکن است که در روابط مالی، نزدیک یا خانوادگی مخفی شده باشد.

اسفند:

امروز شما بطور خیلی غیرمنتظره ای بابصیرت شده اید. عمق تمام رخدادها را می بینید،به تمام جزییات توجه می کنید و حقیقت را در یک چشم بهم زدن کشف می کنید. حس ششم یا شهودتان می تواند کمک کند که حقیقت را بیابید. امروز ممکن است که بیش از حد معمول مجذوب کشفیات و تناقض های معنوی شوید.
فال روز چهارشنبه 16 دی 1394 | فال روزانه چهارشنبه 16 دی 94

دسته بندي: فال,

فال روزانه دوشنبه 15 تیر 1394

فال روزانه دوشنبه 15 تیر 1394

متولدین فروردین
فال روزانه دوشنبه 15 تیر 1394
امروز در فضا کمی سختی وجود دارد و شما حس می کنید که دست به هر کاری می زنید برایتان دشواری پیش می آید. اگر دیگران با نظرات شما موافق نیستند زیاد فرم تان را از دست ندهید. به آنها زمان بدهید تا احساسات و عواطف در سطح بالا و خوبی قرار بگیرند. این موضوع را در همه برخوردهایتان در نظر داشته باشید. امروز در حیات عشقی شما خوش اخلاقی و حس مثبت بالایی می آید. اگر رابطه ای جدی ندارید بهترین زمان را برای بیرون رفتن و اجتماعی شدن و آشنا شدن با افراد دارید. ممکن است کسی را ببینید که او را بسیار تحسین کنید و بخواهید با او حرف بزنید. شاید به سرعت رابطه شما عمیق نشود ولی زمان گسترده کردن محفل دوستانتان را دارید. امروز در نتیجه سختکوشی خود در مدت اخیر جایزه خود را می گیرید. سودهای مالی بدستتان می رسند، پس نترسید و قدم جلو بگذارید و آنچه می دانید حق شماست را مطالبه کنید. خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتید دریافت می کنید.

دسته بندي: فال,

فال روزانه یکشنبه 14 تیر 1394

فال روزانه یکشنبه 14 تیر 1394

متولدین فروردین

فال روزانه یکشنبه 14 تیر 1394

زندگی خانوادگی شما امروز برایتان کارهای زیادی تراشیده است. بعضی از اقوام شما دوست دارند استقلال بیشتری داشته باشند و شاید شورش را انتخاب کنند. اگر نمی خواهید خونسردی خود را از دست بدهید، باید سعی کنید از هیجان و عصبانیت دور باشید. زیاد سخت نیست تلاشتان را بکنید. امروز شما در احساسات خود نسبت به فرد خاصی بسیار شور و اشتیاق نشان می دهید. شما معمولاً پیشرفت را دوست دارید و برای آن تلاش می کنید ولی امروز خیلی جلوتر می افتید. هدف از احساسات و عواطف شما به فرد خاصی این است که به او نشان دهید به او اهمیت زیادی می دهید و از احساسات او باخبرید. این رابطه بسیار امیدبخش به نظر می رسد.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه یکشنبه 14 تیر 1394

شما از آن دسته افرادی نیستید که دوست دارند زندگی عادی و معمولی داشته باشند. شما از ناشناخته ها نمی ترسید. دوست دارید دری به سوی دنیاهای جدید و فرهنگ های جدید بگشایید. شما گاهی به ایجاد تغییر در کل زندگی تان گرایش زیادی نشان می دهید. امروز رضایت فراوانی از تجربه رویدادهای غیرعادی می برید و این رویدادها به زندگی شما جهت جدیدی می دهند. امروز شما نیاز پیدا می کنید که وارد چرخه های جدیدی از زندگی شوید. شما گاهی تمایل دارید که به چیزهای امتحان شده و آزمون پس داده و مطمئن دوستان یا آشنایان پابند بمانید. ولی امروز شما شدیداً تشویق می شوید که افق های خود را گسترده کنید و شانس بهتری برای ملاقات به یک فرد و ایجاد رابطه ای رمانتیک که مدتها منتظرش بودید داشته باشید.

دسته بندي: فال,

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات