close
متخصص ارتودنسی
اخبار داعش

سایت تفریحی گیل نیوز

اخبار داعش
امروز یکشنبه 25 آذر 1397

جنایات دلخراش جدید داعش در عملیات تروریستی + (فیلم 16+)

جنایات دلخراش جدید داعش در عملیات تروریستی + (فیلم 16+)

داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مبارزه عناصر این گروه تروریستی در ایالت الخیر سوریه منتشر کرده است.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، داعش به‌تازگی فیلمی را درخصوص مراحل اجرای عملیات بوسیله نظامیان تیرانداز و عاملان انتحاری این گروه تروریستی در ایالت «الخیر» سوریه، منتشر کرده است. 


دسته بندي: اخبار,اخبار داعش,

ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در "الخیر" + (فیلم و تصاویر16+)

ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در "الخیر" + (فیلم و تصاویر16+)

فیلم و عکس های جدید داعش از عملیات تروریستی در الخیر

دانلود رایگان فیلم جدید جنایات داعش در الخیر


ویدیوی دلخراش جدید داعش از عملیات تروریستی در

دسته بندي: اخبار,اخبار داعش,

اولين حمله موشکی داعش به اسرائیل

کد مطلب : 83022
گروه بين‌الملل: شاخه داعش در مصر روز جمعه مسئولیت شلیک راکت به اسرائیل را به عهده گرفت.
اولين حمله موشکی داعش به اسرائیل

روزنامه يديعوت آحارونوت از شليک موشک از صحرای سينای مصر به جنوب فلسطين اشغالی خبر داد. یدیعوت آحارونوت چاپ فلسطین اشغالی در پایگاه اینترنتی خود نوشت که یک فروند موشک از صحرای سینا به جنوب سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است. شبکه تلویزیونی الجزیره نیز در خبری فوری از اصابت دو فروند موشک به شهرک اشکول در جنوب فلسطین اشغالی خبر داد. این شبکه خبری به نقل از منابع آگاه در ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد: احتمالاً این موشک‌ها از صحرای سینای مصر شلیک شده است و ارتش اسرائیل در حال تحقیق درباره منبع شلیک این موشک‌ها است. خبرگزاری فرانسه نیز از قاهره گزارش داد که شاخه داعش در مصر، مسئولیت شلیک راکت به اسرائیل را به عهده گرفت.

دسته بندي: اخبار داعش,

فروش برهنه دختران در بازارهای داعش

 

قساوت‌های جنسی تروریست‌های وحشی داعش در میان زنان و دختران بی‌گناه عراقی و سوری ادامه دارد؛ دخترانی که برهنه در بازارهای داعش دادوستد می‌شوند، مجبورند که بارها و بارها ازدواج اجباری کنند.
 
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، خبرگزاری ایسنا به نقل از پایگاه خبری راشا تودی نوشت، افشای شواهد جدید نشان می‌دهد که چطور تروریست‌های داعش کودکان را به عنوان برده جنسی خریداری کرده و آنها را مجبور به ازدواج می‌کنند. دخترانی از عراق و سوریه به یک مقام ارشد سازمان ملل گفته‌اند که آنها را برهنه می‌کردند، می‌فروختند و بعد مجبورشان می‌کردند تا ده‌ها بار تحت عمل جراحی ترمیم قرار بگیرند.

 

زینب بنگورا، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور خشونت جنسی در درگیری‌ها در جمع خبرنگاران گفت: شبه‌نظامیان داعش دختران را برهنه می‌کنند و آنها را پس از ارزیابی در بازار به حراج می‌گذارند.

این نماینده سازمان ملل بین ۲۷ فروردین تا ۹ اردیبهشت به خاورمیانه سفر کرده بود تا با قربانیان نجات‌یافته از تجاوز گفت‌وگو کند. وی در جریان سفرش توقف‌هایی در عراق، سوریه، ترکیه، لبنان و اردن داشت. وی هماهنگ کرده بود تا با زنی که از دست تجاوز وحشیانه داعش گریخته بود، مصاحبه کند.

وی می‌گوید: با دختران و کودکان همانند گاو برخورد می‌کردند. آنها دسته‌بندی می‌شوند و پس از آن به صورت برهنه به موصل یا سایر مناطق فرستاده می‌شوند تا میان رهبران داعش و شبه‌نظامیان توزیع شوند.
یکی از قربانیان بیش از ۲۰ بار مجبور شد تا ازدواج کند و هر بار پس از آن مجبور می‌شد تا تحت عمل جراحی ترمیم قرار بگیرد.
نماینده سازمان ملل در ادامه گفت: زنان و کودکان در معرض خطر و آزار جنسی قرار دارند و این اتفاق ممکن است در هر لحظه از زندگی آنها رخ دهد. این نوع رفتار خشونت‌آمیز با زنان بخشی از اقدامات تروریست‌هاست.

وی افزود: خشونت جنسی سیستماتیک داعش و رفتار وحشیانه با زنان در مرکز ایدئولوژی و عملیات‌های آنها قرار دارد و از آن به عنوان تاکتیک تروریسم استفاده می‌کنند.

به گفته وی، شبه‌نظامیان تروریست داعش حتی به قاچاق انسانی، رواج روسپی‌گری و باج‌گیری به عنوان راهی برای درآمدزایی متوسل شده‌اند. وی تاکید کرد: داعش از خشونت جنسی به عنوان روشی برای مجازات، تحقیر و کنترل ساکنان محلی استفاده می‌کند و از این راه آسانتر می‌شود از آنها اطلاعات دریافت و آنها را بی‌خانمان کرد.
نماینده سازمان ملل در امور خشونت جنسی علیه زنان گفت که در نتیجه این قساوت‌ها، این کودکان قربانی تجاوز جنسی، به نسلی از کودکان بی‌کشور تبدیل می‌شوند که همچنان در معرض آسیب داعش قرار دارند.

از سوی دیگر گزارش‌هایی منتشر شده که برخی پزشکان اقدام به سقط جنین غیرقانونی در میان این دختران می‌کنند که سن برخی از آنان ۹ سال است. بیشتر قربانیان کودک از اقلیت ایزدی عراق هستند. حدود ۴۰ هزار تن از آنان اوت گذشته از سوی داعش ربوده شدند. سایر اقلیت‌های در معرض خطر شامل مسیحیان، ترکمان‌های عراق و شاباک‌ها هستند.

* نماینده سازمان ملل: خشونت جنسی سیستماتیک داعش و رفتار وحشیانه با زنان در مرکز ایدئولوژی و عملیات‌های آنها قرار دارد و از آن به عنوان تاکتیک تروریسم استفاده می‌کنند.

دسته بندي: اخبار داعش,

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد

X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات
X بستن تبلیغات